کد خبر : 17075 ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت [ ۷:۰۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هشدار آلبا؛ شکست برابر رم فراموش نشود

۴۷ ورزش سه: یوردی آلبا، مدافع بارسلونا، در مورد دیدار این هفته تیمش مقابل لیون صحبت کرد.  آلبا که امروز قرارداد خود را رسما با باشگاه بارسلونا تمدید کرد، با اشاره به حذف فصل قبل این تیم مقابل رم، به دیگر بازیکنان هشدار داد باید با نهایت تمرکز مقابل لیون به میدان بیایند. یوردی آلبا […]


ورزش سه: یوردی آلبا، مدافع بارسلونا، در مورد دیدار این هفته تیمش مقابل لیون صحبت کرد.

 آلبا که امروز قرارداد خود را رسما با باشگاه بارسلونا تمدید کرد، با اشاره به حذف فصل قبل این تیم مقابل رم، به دیگر بازیکنان هشدار داد باید با نهایت تمرکز مقابل لیون به میدان بیایند.

یوردی آلبا گفت: “رئال مادرید بخت اول پیروزی بود اما به نظر من هم آژاکس و هم منچستر یونایتد مقابل پاری سن ژرمن شایسته صعود بودند. اما در لیگ قهرمانان رقبای سختی دیگری هم وجود دارند و ما باید تمرکز کامل داشته و در بهترین حالت برابر لیون به میدان برویم.

برابر رم هم ما نامزد صعود بودیم اما همه دیدند چه اتفاقاتی رخ داد. فتح سه گانه در فصل جاری آسان نیست اما ما امیدوارم در تمامی جام های پیش رو قهرمان شویم.

افت رئال مادرید؟ من بازیکن رئال مادرید نیستم و نمی توانم اتفاقاتی که رخ داده را تجزیه و تحلیل کنم زیرا من بازیکنی نیستم که در مورد تیم های دیگر نظر دهد. آنها در ماه مارس از دو جام مهم کنار رفتند اما هنوز در لالیگا امتیازات زیادی پیش روی همه تیم ها است.”منبع : برترین ها

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
تازه های اخبار