کد خبر : 1320 ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت [ ۸:۲۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاره «آکوامن» در نقش استاد شمشیرباز

۱۱۰ خبرگزاری صبا: جیسون موموآ قرار است در فیلم «تل‌ماسه» نقش دانکن ایداهو استاد شمشیربازی را که مورد اعتماد پدر شخصیتِ شالامی با بازی اسکار آیزاک است، بازی کند. به نقل از ورایتی، جیسون موموآ ستاره فیلم «آکوامن» در حال مذاکره برای پیوستن به بازسازی فیلم افسانه ای «تل‌ماسه» به کارگردانی دنی ویلنوو است. اگر […]


خبرگزاری صبا: جیسون موموآ قرار است در فیلم «تل‌ماسه» نقش دانکن ایداهو استاد شمشیربازی را که مورد اعتماد پدر شخصیتِ شالامی با بازی اسکار آیزاک است، بازی کند.

ستاره «آکوامن» در نقش استاد شمشیرباز

به نقل از ورایتی، جیسون موموآ ستاره فیلم «آکوامن» در حال مذاکره برای پیوستن به بازسازی فیلم افسانه ای «تل‌ماسه» به کارگردانی دنی ویلنوو است.

اگر این قرارداد در چند روز آینده امضا شود، موموآ به گروه بازیگری مملو از ستاره فیلم شامل تیموتی شالامی، خاویر باردم، ربکا فرگوسن، استلان اسکارشگورد، دیو باوتیستا، اسکار آیزاک و زِندیا می پیوندد.

موموآ قرار است نقش دانکن ایداهو استاد شمشیربازی را که مورد اعتماد پدر شخصیتِ شالامی با بازی اسکار آیزاک است، بازی کند.

دنی ویلنوو کارگردان فیلم های «ورود» و «بلید رانر ۲۰۴۹» کارگردانی فیلم را برعهده دارد. ویلنوو به همراه اریک راث فیلمنامه نویس زبردست فیلم های «فارست گامپ»، «نفوذی» و «چوپان خوب» و جان اسپایتس فیلمنامه این کار را نوشته اند. ویلنوو همچنین یکی از تهیه کنندگان فیلم خواهد بود.

داستان «تل‌ماسه» که در آینده بسیار دوری می گذرد درباره پل آتریدز با بازی تیموتی شالامی است که خانواده اش کنترل سیاره بیابانی آراکیس را در دست گرفته اند.

موموآ به تازگی در فیلم پرفروش «آکوامن» بر پرده سینماها خوش درخشیده است. «آکوامن» توانست در سراسر جهان به رقم فروش بیش از یک میلیارد دلار دست پیدا کند. این بازیگر همچنین به تازگی سر فیلمبرداری سریال علمی تخیلی محصول اَپل به نام «دریا» حضور یافته و نیز صداپیشگی شخصیت آکوامن را در انیمیشن «فیلم لگو ۲: بخش دوم» انجام داده است.منبع : برترین ها

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
تازه های اخبار