کد خبر : 619 ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۵۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمریکا افراد جدیدی را به فهرست تحریم ایران اضافه کرد

۱۰۸ خبرگزاری مهر: پایگاه وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که ۹ نفر به همراه ۲ نهاد مرتبط با ایران را در فهرست تحریم‌های جدید خود قرار داده است. آن گونه که منابع خبری اعلام کرده‎‌اند، در فهرست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری امریکا افرادی شامل حسین عباسی، مجتبی معصوم پور، میلاد میرزا بیگی و حسین پرور […]خبرگزاری مهر: پایگاه وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که ۹ نفر به همراه ۲ نهاد مرتبط با ایران را در فهرست تحریم‌های جدید خود قرار داده است.

آن گونه که منابع خبری اعلام کرده‎‌اند، در فهرست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری امریکا افرادی شامل حسین عباسی، مجتبی معصوم پور، میلاد میرزا بیگی و حسین پرور از شرکت موسوم به «نت پیگرد سماوات» و علاوه بر این افراد دیگری شامل حامد قشقاوی، غلامرضا منتظمی، نادر طالب زاده، زینب مهنا طالب زاده، محمد باقر شیرین کار در فهرست این تحریم‌ها می‌باشند.

علت تحریم این افراد همکاری آنان با سازمان جنگ الکترونیک و سازمان دفاع سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان شده است.

همچنین در فهرست وزارت خزانه داری آمریکا، شرکتی موسوم به «سازمان افق نو» و شرکت «نت پیگرد سماوات» به عنوان دو شرکت مرتبط با ایران مشمول تحریم‌ها عنوان شده‌اند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا اهداف تحریم‌های جدید را علیه شرکت‌ها و کسانی عنوان کرده که با رویکردی ضدصهیونیستی اقدام به برگزاری همایش‌هایی علیه هولوکاست کرده‌اند.

در این ارتباط در بیانیه‌ وزارت خزانه‌داری امریکا با نام بردن از موسسه «افق‌ نو» گفته است این موسسه طی چند سال گذشته کنفرانس‌هایی ضد صهیونیستی را در ایران و عراق برگزار کرده است و غلامرضا منتظمی، موسس و مدیرعامل و حامد قشقاوی، مسئول امور بین‌الملل این سازمان برای برگزاری همایش‌های خود با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران همکاری کرده‌اند.منبع : برترین ها

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
تازه های اخبار